Alternate Text
Ana Sayfa | Site Ağacı | Arama
  Uyuşturucu.jpg
 
 
 
sakaryavaliligilogo.png 

  Sakaryabuyuksehirbelediyesilogo.png
 
  

 

   Poyrazlar Gölü - Doğaya Sür Etkinliği 07 Kasım 2015 Bisiklet Turu

Müdürlüğümüz, Sakarya Gençlik Merkezleri ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği Doğaya Sür etkinliğinde bisiklet severlerin rotasında Poyrazlar gölü vardı.

Bisiklet vasıtasıyla yeni dostluklar kurmak için bir araya gelen Doğaya Sür ekibi doğanın muhteşem manzarası eşliğinde spor yaparak hayatlarına yeni bir nefes katmayı amaçlamaktadır.

Kent Park'ta 10.30'da toplanan bisiklet severler Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Şefik Akar'ın güvenli bisiklet sürüş teknikleri ile ilgili bilgilendirmesinin ardından emniyet ekiplerinin eşliğiyle çevre yolu üzerinden Poyrazlar gölüne doğru yol aldılar.

Keyifli bir sürüş ardından Poyrazlar'a ulaşan ''Doğaya Sür'' ekibi Sakarya Gençlik Merkezleri ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği faaliyetleri hakkında bilgilendirildi.Göl kıyısında eğlenceli vakit geçiren Doğaya Sür ekibi iki saatlik dinlenme sonrasında dönüş yoluna koyuldu.

Sakarya Gençlik Merkezi ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği olarak bu muhteşem etkinliğe katılan tüm bisiklet severlere ve yol güvenliğini sağlayan sporcu dostu emniyet ve jandarma ekiplerine teşekkür ederiz
 
 


Bu site Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır.
Bu sayfa 695 kez gösterilmiştir.